[ Üye Girişi ]  

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Gizlilik politikası www.segana.com.tr adresi ile başlayan tüm bölümlerde geçerlidir. Müşteriye ait kişisel veya teslimat bilgileri kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi Belirtilen Bankalar tarafından sağlanan sanal pos ile yapılacaktır. Kişisel ve teslimat bilgileriniz tarafımızca saklanmakta fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden belitmeniz gerekmektedir.

www.segana.com.tr sitesinden yapacağınız alışveriş sırasında Kişisel ve Teslimat bilgileriniz tarafımızca saklanmakta ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz satece satış işlemi için kullanılmakta ve kesinlikle tarafımızca saklanmamaktadır.
 
Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası